Niezapomniane weseleMalowniczo ukształtowane, odosobnione masywy, które nie połączyły się w zwarte pasma sprawiają, że góry wznoszące się między doliną Skawy, a Kotliną Rabczańską oraz Kotliną Sądecką otrzymały nazwę Beskidu Wyspowego. Beskidy niewątpliwie mają swój nieprzeciętny charakter, o którym dowiemy się oglądając ze szczytów cudowne krajobrazy roztaczające się na Tatry oraz Gorce.
Udając się na parodniowy urlop w te tereny, dobrze zatrzymać się w tej czarującej okolicy. Tutaj 2 km od Gorczańskiego Parku Narodowego położony jest komfortowy hotel w górach z basenem. Niezwyczajny, ponieważ idealnie przystosowany pod względem jedzenia, aktywnego wypoczynku, ale w szczególności dla rodzin z dziećmi. 

Hotel położony jest na planie, dobrze zaaranżowanego ogrodu, w którym odnaleźć można błogą chwilę harmonii. Niedaleko dobiega łagodny szmer górskiego potoku, a każdy podmuch wiatru, sprowadza przyjemną woń świerków z sąsiadującej puszczy. Niewątpliwie lokalizacja hotelu jest idealną bazą wypadową na rozliczne szlaki górskie zarówno piesze, rowerowe jaki konne. 
Położony w centrum Gorców, Górski Raj jest znakomitą bazą dla miłośników sportów zimowych. Cyklicznie bywają tu zarówno snowboardziści jak i ludzie pasjonujący się narciarstwem. Pierwszy wyciąg znajduje się raptem kilkaset metrów od hotelu. Warto poznać Beskidy. Nie tylko w sezonie letnim, ale także w sezonie jesienno-zimowym. 
Popularnym szczytem w tej grupie górskiej jest Luboń Wielki, na który prowadzi m.in. trasa z Rabki Zaryte. Na tym szczycie znajduje się jedyne w Beskidzie Wyspowym schronisko turystyczne. Kolejną właściwością tej charakterystycznej góry są gołoborza, które zostały objęte ochroną rezerwatową. Ochronie podlega w tej okolicy również pierwotny las świerkowo – jodłowy. Przez gołoborza na wierzchołek Lubonia biegnie dość męczący, za to niezwykle atrakcyjny szlak turystyczny, zwany Percią Borkowskiego.

Hotel Górski Raj

Poręba Wielka 765 / KONINKI
34-735 Niedźwiedź
Tel. 183318011
NIP: 7371972706
REGON: 120274919

http://www.gorskiraj.com/wesela/hotel.html
Reklama pensjonatu JP2
Atrakcyjną i wyjątkowo wspierającą jakością promocji pensjonatu JP2 są proste, popularne smycze reklamowe. Są faktycznie praktyczne na co dzień. Na nie zaczepiamy głównie klucze, ale podobnie w szeregu przypadków różnorodne elektroniczne gadżety, czy identyfikatory...
Rolety zewnętrzne w pensjonacie JP2
Sporo osób stawia na założenie zaciemnienia na oknach. Propozycje w danym zakresie są naprawdę ogromne, ponieważ konkurowanie pomiędzy sprzedawcami, zapewniającymi przydatne wyroby występuje od dawna. Przekonani do zamontowania ochrony w swym domu – czy to przed nasłonecznieniem, jak...
Od projektu do realizacji. Kompleksowe remonty
Tak, jak w kwestiach ubraniowych, tak i w obrębie aranżacji wnętrz kierunki ciągle się modyfikują. Czasami modyfikacje są tak silne, że ciężko się zorientować co jest teraz popularne. Można by stwierdzić, że sprzęty nie muszą nie być tendencyjne, a sposób urządzenia wnętrz...